محمدرضا امیریان
محمدرضا امیریان

محمدرضا امیریان

 

محمدرضا امیریان کیست؟

آقای محمدرضا امیریان مدیرعامل شرکت فیدارپرداز تیوان می باشند. 

دوران تحصیل مهندس محمدرضا امیریان

جناب آقای محمدرضا امیریان در سال 1369 در حوالی شهرستان ساوه در استان مرکزی متولد شده و مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گذراندند. وی در سال 1397 در مقطع دکتری مدیریت پذیرش شدند که بنا به شرایط از ادامه تحصیل منصرف شدند. 

رزومه شغلی محمدرضا امیریان

شروع به کار مدیر عامل شرکت فیدار پرداز تیوان، جناب آقای محمدرضا امیریان در بازار کامپیوتر و موبایل از سال 1388 آغاز شد و پس از اندوختن 11 سال تجربه در زمینه فروش محصولات الکترونیک و it، با هدف شروع فعالیت های گسترده و رو به رشد و در راستای اهداف بلند و ارائه خدمات بهتر و همکاری با سازمان های بخش دولتی و خصوصی، اقدام به تأسیس شرکت فیدار پرداز تیوان در سال 1399 نمودند.

افتتاح فروشگاه اینترنتی

در سال 1399 آقای مهندس محمدرضا امیریان اقدام به استارت طراحی وب سایت رایتک نمودند که هم اکنون در فروش سازمانیی و فرو ش همکاری لپ تاپ و انواع کالای دیجیتال فعالیت دارد.

تسلط به زبان لاتین

آقای محمدرضا امیریان دارای مدرک آیلتس زبان انگلیسی هستند. ایشان در طول دوره آموزشی جزو استعدادهای درخشان کلاسی بوده اند.

ارتباط با محمدرضا امیریان

جهت برقراری ارتباط با ایشان با شماره همراه 09121556481 و یا شماره ثابت 02188226601 تماس حاصل نموده و یا با آدرس پست الکترونیک mohammad_reza_amiriyan@gmail.com در ارتباط باشید.