درباره ما


شرکت فیدار پرداز تیوان

امروزه و در هزاره سوم و عصر ارتباطات و تکنولوژی، سازمان‌هايی در عرصه رقابت موفق‌اند كه سریع تر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصت های گذرا بهره مند شوند. در عصر ارتباطات و اطلاعات، برای نیل به این مقصود، با وجود انبوه اطلاعاتی که در محیط حرفه ای با آنها مواجه هستیم، دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن، یکی از اصلی ترین دغدغه های سازمان هاست. شرکت فیدار پرداز تیوان، به پشتوانه حدود 11 سال فعالیت حرفه ای و مستمر در حوزه ی IT و قطعات سخت افزاری، امروز به عنوان نماد تامین کننده قطعات سخت افزاری و IT در کشور شناخته شده است.

همواره معتقد بوده ایم که علم، تجربه و تخصص بايد اين قابليت را داشته باشند تا در خدمت ساير انسان ها قرار گيرند. از همین روی از بدو تأسیس شرکت فیدار پرداز تیوان، با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌محور و با خلق سبد محصول باکیفیت و جامع و نیز گرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم.

یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت فیدار پرداز تیوان، ایجاد زیرساخت جهت واردات و تخصصی تر کردن کالاهای حوزه IT ، نوت بوک، تبلت و قطعات کامپیوتر ، منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری‌های نوين است. از این روی بسیار امیدواریم، در سال‌های آینده نیز در کنار شما، آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل ‌به‌ فصل بنگاریم.

شرکت فیدار پرداز تیوان در سال 1399 با تکیه بر نیرو و تفکر جوان مدیران اجرایی خود تاسیس گردید و همواره در تلاش بوده تا بتواند ظرفیت های بالقوه در کشورهای حوزه فعالیت خود را به پروژه های بالفعل تبدیل نماید. این شرکت با توجه به دانش فنی و بازرگانی همکاران خود در حوزه ی IT و قطعات سخت افزاری ، تجارت خود را آغاز نمودو همچنین سعی بر آن داشته است تا کارآمدترین پیشنهادات تجاری خود را در اختیار سایر تجار قرار دهد تا بتوانند در زمان مناسب بهترین تصمیم را اخذ نمایند.

شرکت فیدار پرداز تیوان همواره در تلاش بوده است تا با توان‌افزایی مداوم سرمایه‌ی انسانی خود و اتخاذ فرایندهای استاندارد در حوزه IT و قطعات سخت افزاری ، سهم خود را در تجارت، ارائه خدمات IT و تامین قطعات سخت افزاری کامپیوتر افزایش دهد. ما بر این باوریم که اجرای مأموریت فوق، جز با رعایت اصولی همچون روحیه همکاری، ، پایبندی به قوانین، تخصص‌محوری ، بهبود مستمر، صداقت و انضباط کاری ،خلاقیت و نوآوری و به روز بودن امکان‌پذیر نخواهد بود.

فیدار پرداز تیوان در یک نگاه

  1. خدمات پس از فروش و سرویس دهی VIP
  2. اخذ گواهینامه‌ها و استانداردهای بین المللی
  3. فروش و مشاوره تخصصی آنلاین
  4. وارد کننده تجهیزات پیشرفته IT